foto1
Provoz a servis kotelen
foto1
Záruční a pozáruční servis
foto1
Regulace topných systémů
foto1
Pravidelné roční prohlídky a revize
foto1
Prodej a montáž elektrických a plynových kotlů, topidel, ohřívačů


..................VÁCLAV FIEDLER....................

Důvody proč provádět roční pravidelný servis

1. Jelikož jste provozovatelem plynového zařízení jste povinen dle energetického zákona provádět roční servis plynového zařízení      každých 12 měsíců ( požadují to i pojišťovny v případě plnění pojistné události) a každé 3 roky provést kontrolu Vašeho plynového    zařízení a plynových rozvodů ve Vašem objektu, revizním technikem plynových zařízení.
2. Ročním servisem se prodlužuje životnost Vašeho kotle, dále se zvyšuje jeho účinnost a dá se předejít závažnějším opravám.
3. U nových plynových kotlů, které jsou v záruce, je jednou z podmínek pro případné uznání záruky i roční servis prováděný smluvní servisní firmou výrobce. Tato pravidelná servisní prohlídka plynového kotle by měla být provedena nejdéle 12 měsíců od data uvedení plynového kotle do provozu, případně od provedení předchozí servisní prohlídky. Tyto prohlídky doporučujeme provádět mimo topnou sezónu - tj. od dubna do konce srpna. To by mělo platit i u plynových kotlů, které byly do provozu uvedeny během topné sezóny. A to hlavně pro velké vytížení servisních techniků, zejména těsně před zahájením topné sezóny z důvodu provádění oprav nefunkčních spotřebičů.

Prodej, montáž detektorů CO

Kdo je online

Právě přítomno: 74 hostů a žádný člen